Tuzcuoğlu Nakliyat Eşya Taşıma Araçları

tuzcuoğlu nakliyat araçları

Ev Nakliye Vasıtaları, özünde ev taşımacılığına uygun nakil vasıtaları olması nedeni ile, kendine özgü içeriği olan nakil vasıtalarıdır. Taşıma araçlarının tümünün arka yönde manevraları için ses ikazlı arka manevra müşürü olması, dayanıklı dorseleri olması, ideal sarsıntı azaltıcı organizma, sözü edilen özel detaylardan bir kısmıdır.

Evden eve taşımacılık şirketleri, yüksek hizmet standardı gerekçesi çerçevesinde, her bir taşıma aracında gerekli olabilecek ayrıntıları düşünmek suretiyle klasiğin ötesinde hizmet yapabilme uğraşı verirler. Taşıma uzaklığını hesaba koyarak gerektiğini düşünürlerse ikinci bir araç operatörü yöntemini tatbik ederler ve bu şekilde yüksek güvence noktasındaki hassasiyeti ortaya koyarlar.

Ev taşıma veya büro nakliyesi kamyonları, araç içi hacmine bakılarak farklı kapsamlarda yeğlenmektedir. Araç kasasının boyutu genel olarak 3 - 4 metreye kadar olan kamyonetler umumen kısmi yük taşımacılığında, tek odalı dairelerin yahut büroların taşımacılığında kullanılmaktayken, araç kasasının uzunlukları 3 - 4 mt.den fazla olan ve yaklaşık olarak yirmi beş - otuz m3 civarında malzeme taşıyabilen ortanca boyda taşıma araçları genel olarak doksan - yüz m2'nin daha azı büyüklükte olan iki artı bir, iki artı iki dairelerin taşımasında veya normal büyüklükteki iş yerlerinin taşınmaları doğrultusunda opere edilmektedir. Daha büyük hacimli ve taşıma kapasiteli olan On tekerlekli taşıyıcı araçlar ise kırk - kırk beş m3'ten daha çok yük taşıyabilmeleri gerekçesiyle genel anlamda daha yüksek m2'li iki artı bir 'den geniş evler yahut binalar ile şirket nakliyesinde yada şehirlerarası taşımada opere edilmektedir.

Eşya transfer ve iş yeri nakli taşıtları özel muhafazalı ve kasa kapı bölümlerinin emniyetle kapatılabilecek olmaları gerekmektedir. Böylece uzun mesafeli ve zorlu yol güzergahında araç kapaklarının istek dışı açılımlarının engellenmesi ve nakliieri yapılan eşya ve yüklerin güvenliği temin edilmiş olur.

Dorse içerisinde taşınan malzemelerin hareketsiz halde kalabilmelerini sağlayacak halatların mevcut olmaları ve ayrıca daha evvel ambalajlanmış durumda bulunsa da kasa içinde taşınan yükün hasar almaması gayesiyle dorse iç aksamının suntalemle yahut sarsıntı yok edici bir döşemeyle katmanlanmış olmaları gereklidir.

Tuzcuoğlu Nakliyat kamyon ve kamyonetleri ile mobil asansörleri, İstanbul şehiriçi nakliyatta ve İstanbul'den tüm illere iller arası taşımacılıkta hizmet sunduğumuz şahıs ve kuruluşların tüm gereksinimlerini yerine getirebilecek nicelik ve muhtelifte ve bakım ve onarımları sistemli yerine getirilen araçlardan oluşmaktadır.

Kasaları tenteli olan kamyon veyahut tırlar, ev nakliyat hususunda katiyen elverişli olamaz. Bu tip kamyon ya da tırlarla ev eşyası nakletmek, eşyalarınızın çizilme ya da kırılma tehlikesini en yüksek orana yükseltir. Bundan dolayı, evden eve nakliye işlemlerinde taşıma bölmeleri çelik olan kamyon veya tırlar seçilmelidir.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Sefa ÖZDEMİR

  Sancaktepe içinde oturduğum dairemi Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketi ile Ordu'ya taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirlerarası nakliyat mevzuunda ciddi bir nakliye şirketi. İleri düzey bir kadroyla iş yapıyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli bir çalışma biçimleri vardı. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Faruk ERTEKİN

  Sancaktepe içinde Tuzcuoğlu Nakliyat Şirketiyle taşındım. Alpaslan bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen bir nakliyat şirketinden beklenilen şekilde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde taşınma işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı Sancaktepe ve etrafındaki bölgede ev nakliyat mevzuunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Dürdane YILMAZ

  Sancaktepe içerisinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan nakliye şirketlerini karşılaştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin başka şirketlere kıyasla daha iyi olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Niyazi bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Tuzcuoğlu Nakliye şirketine teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını tüm Sancaktepe'de bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.