Bursa Evden Eve Nakliyat

bursa evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat hizmetlerinde icra ettiği yükümlülüğü kurumsal bir formda özümsemiş olan organizasyonumuz, Bursa ve bölgesinde güvenilir nakliyat hizmetleri vermektedir.

Bursa ile çevre ilçelerde kuruluşumuz tarafından icra edilen eşya nakli faaliyetleri alanında, Bursa yakınlarında bulunan çalışanlarımız vazifelendirilmekte, buradaki taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve kuruluşlara Bursa alan otoparkımızda mevcut olan taşıtlarımız sevk edilmektedir.

Geçmiş tarzla eşya taşıma çağı bu zamanda işlevsiz durumdadır. Çağımızda kaliteli çözümlerle evden eve nakliyat faaliyetlerinde ihtisaslaşamayan taşıma kurumlarına ev eşyalarının taşınması hakkında itibar edilmemektedir. Eşya taşıma hizmetlerinde birikim sahibi olmuş şirket personelimizin tüm bireyleri kendi kişisel sorumluluk dallarında son derece potansiyel sahibidir. Görevini kendi şahsi yeteneği biçimine indirgemiş şahıslarla ekiplerini çok daha güçlü duruma getirmiş bulunan kurumumuz adına, hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşlara arz ettiğimiz servis sınıfı kayda değer oranda mühimdir.

Ev Taşıma organizesinde ilk olarak raporlama işlemi yerine getirilmektedir. Raporlama hizmetleri bedelsiz yapılmaktadır ve eşya taşımacılığı hizmetinin en ciddi işlemlerinden bir tanesini meydana getirmektedir. Eksper sürecinin titizlikle organize edilmesi, transfer süreçleri boyunca sıkıntı oluşmasını enlelleyecektir. Söz konusu nedenden ötürü, eksper alanında vazife verdiğimiz kadromuz, işlerinde tecrübeli şahıslardır.

İnceleme işlemleri sayesinde aksaklıklara ortaya çıkmadan engel olunabilmektedir.

Eksper kadromuz, raporlama hizmetleri amacıyla ev veya büronuza ulaştığında, ilk aşamada evinizde var olan eşya ve taşınacak malzemelerin kaplayacağı hacmi hesap eder ve lüzumlu olan olacak transfer vasıtasını saptar. Nem ve toz benzeri iklimsel olumsuzluklardan eşyalarınızı muhafaza eden çelik kasalı ve hassas dizayn edilen kamyonlarımız, bununla beraber mukavemeti artırılmış sarsıntı önleyici donanımlarıyla yüksek derecede korumalıdır. Çelik kasalı taşıma araçlarımız konforlu ve güvenli araçlardır. Taşıma araçlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde yapılır. Sürücülerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper personelimiz, en uygun lojistik vasıtasıyla beraber gereken ambalajlama unsurları, istihdam edilecek kadro ve farklı ciddi gereksinimleri ekspertiz esnasında belirlemektedir. Son aşamada taşınacak yerin muhit durumu göz önünde bulundurulur ve lojistik programı yapılır. Raporlama aşaması sonrasında nakliyat sigortası hazırlanır.

Taşınacak eşyaların sarılması ve Kamyona Yükleme

Bursa Evden Eve Taşımacılık İşlemleri hakkında tecrübe sahibi olmuş elemanlarımız, taşınma meselesi için ciddiyetle ehemmiyet barındıran ambalajlama hizmetlerini uzman bir tarzla yerine getirmektedir. Sözü edilen kaliteyle Bursa evden eve taşımacılık kuruluşları arasında, kuruluşumuz hakim bir mevkidedir. İşletmemizin tariflendirdiği Bursa ev taşıma ücretleri son derece hesaplıdır. Evinizde bulunan eşyaların ambalajlanması, Eşya Taşıma servis faaliyetleri arasında en çok ciddiyet atfettiğimiz işlemdir. Kırılgan ya da değerli materyalleriniz adına çeşitli ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Çamaşır makinesi gibi ev makineleri ve aygıtlar için, kendine özgü paketleme materyali uygulanmaktadır. Hacimli mobilyalar itinayla sarılır. Montaj konusunda uzman kadromuz görevlendirilir. Eşya ve yüklerinizin tahribat almaması düşüncesiyle farklı ambalajlama opsiyonları bulunmaktadır.

Nakliyat asansörü, itinayla kurulmaktadır. Eşya taşıma asansörünün balkona tam olarak yanaşması ve taşıma bölümünün kolay bir biçimde gelip gitmesi ve sallanmnaması gerekir Asansör operatörümüz asansör kullanmak hususunda birikim sahibidir. Bursa asansörlü taşımacılık hizmetleriyle ekibimiz, Bursa ve yakınlarında olan daire yada ofisinizde tüm eşya ve materyalinizi kısa bir zamanda ve sağlam bir şekilde aracın yakınına indirerek nakil aracına yerleştirmekte ve benzer biçimde evinize konumlandırmaktadır. Büyük möble ve beyaz eşyaların ilk önce ambalajlanması ve taşıma aracının önüne indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Hacimli mobilyalar dayanıklı olması sebebiyle alt bölüme konumlandırılır. Kırılgan ev eşyaları ve elektronik cihazlar nispeten üst kısımlara yerleştirilir.

Tüm eşya yahut malzemelerinizin getirildikleri yerde yapıldığı biçimde taşınılacak daireye konumlandırılmasıyla, ev taşıma süreci genel çerçevede tamamlanmış olur. Yeni mekanda ev eşyalarının istediğiniz gibi konumlandırılması ve montaj aşamasının tamamlanması hususunda uzman ustalarımız görevlendirilmektedir. İstemde bulunulması durumunda taşınan malzemelerin tam olarak yerleşmesi işlemleri konusunda bayan personel vazifelendirilebilmektedir.

Bursa yahut yakınlarında uluslararası taşımacılık kapsamında da etkinlik icra eden organizasyonumuz, sözü edilen husustaki işlemlerinde eşya ve yükleriniz diğer bir uzak bölgeye ulaştırılacağından dolayı kayda değer oranda daha tedbirli işlem yapmaktadır.


Bursa ev taşıma ile ilgili geniş kapsamlı bilgiler; Bursa Tuzcuoğlu Nakliyat
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Alpaslan YİĞİT

  Sancaktepe içinde oturduğum dairemi Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketi ile Kayseri'ye taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliye şehirlerarası nakliyat mevzuunda ciddi bir nakliye şirketi. İleri düzey bir kadroyla iş yapıyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli bir çalışma biçimleri vardı. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Cafer AKPINAR

  Sancaktepe içinde Tuzcuoğlu Nakliyat Şirketiyle taşındım. Bahadır bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen bir nakliyat şirketinden beklenilen şekilde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde taşınma işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Fazilet KARAKUM

  Sancaktepe içerisinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan nakliye şirketlerini karşılaştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin başka şirketlere kıyasla daha iyi olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Niyazi bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını tüm Sancaktepe'de bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.