Evden Eve Nakliye Organizasyonu

evden eve nakliyat

Herhangi bir adreste var olan eşyaların bir nakliye şirketi vasıtasıyla hasar almayacak bir şekilde bir konumdan farklı bir konuma nakledilmesine evden eve nakliye adı verilmektedir.

Evden eve taşımacılık operasyonları, ev eşyası transferi süreçlerinin, möble, evlerinizde olan cihazlar yahut başka malzeme ve materyallerin tahribat almaması gerekçesiyle gerekli düzenlemelerin organize edilmesi biçimiyle, düzgün bir şekilde tatbik edilmesidir. Nakil işlemleri yapılacak malzemelerin toparlanması, paketlenerek muhafaza edilmesi, nakliyat kamyonu ile taşınacakları eve taşınıp istenilen pozisyonlarına güvenle iletilmesi aşamalarını içine alır.

Evden Eve Taşıma Manası Yönüyle Ne Demektir? Ne şekilde İcra Edilir?

Evden Eve Taşımacılık, evinizde var olan eşyaların nakledilecekleri eve aktarılmasında, ev eşyalarının ziyan görmesini ortadan kaldırıcı önlemlerle beraber, uzman bir kadro tarafından sökme ve kurulum işlerinin de yerine getirildiği elit bir nakliyat yöndemidir.

Evden Eve Taşımacılık basitçe evinizde bulunan eşyaların nakliyesi amacıyla olabileceği gibi, nakledilecekleri evde tüm mobilya, malzeme ve eşyaların oturum düzenine hazırlanması biçiminde de yapılabilmektedir.

Evlerinizde bulunan eşyaların ziyan görmeye izin verilmemesi hedefiyle, halihazırda bulundukları durumda parçalarına ayırma süreçleri ve sarma işlemleri yerine getirilerek diğer bir eve nakledilmesi ile tekrar montajlarının yapılması ve tasarrufa müsait bir şekle getirilmesi süreçleri evden eve nakliye süreçlerinin esasını meydana getirmektedir.

Taşıma programının en önde gelen etabı ve unsuru vaziyetine gelen evden eve taşıma, mesleğinin tamamen tam anlamıyla erbabı bir şirket tarafından sonuçlandırılmadığı hallerde hiç de şakaya gelmeyen ve çözümü ihtimal dahilinde olmayan zor durumlara sebeb olabilmektedir. Eşya ve yüklerinizi taşınması için emanet ettiğiniz şirketin, mesleğinde ehliyetli ve tecrübeli bir personeli, çelik kasalı evden eve nakliye kamyonları ve güçlü kurumsal yapısı ile itimat edilen bir kuruluş olması mecburi gerekliliktir.

Evden eve taşımacılık faaliyetlerinde ilk önce değer gösterilmesi gerekli olan faktör ambalajlamadır. Nakil işlemleri yapılacak mobilyalar, araç gereç ve evlerinizde bulunan eşyaların, kullanma türlerine göre tespit edilen alternatif ambalaj materyalleriyle ambalajlanarak nakliye amacıyla müsait duruma getirilmeleri uç noktada gereklidir.

Nitelikli ve tecrübeli bir takviye ile arızasız bir taşınma temin edilecektir. Evden eve nakliye ne demektir? sualini oldukça fazla sayıda kişi sormakta ve bu ifadenin yanlızca taşınma anlamıyla tasavvur edilmesi de kıt bir malumat şeklinde benimsenmektedir. Ev taşıma aşamasında hemen fiiliyata başlamadan evvel, sistemli bir taslak meydana getirilmelidir.

Şirketimizin kendi alanlarında ihtisas sahibi olmuş ve aynı şekilde tecrübeli çalışan kadrosu desteği ile, taşınmanın tüm külfetinden şüphesiz uzak kalabilir ve hiçbir bir sorun yaşamadan tercih ettiğiniz yerleşim yerine taşınabilirsiniz.


Evden Eve Taşımacılık Eylemleri Kapsamında Yerine Getirilen Aşamalar

- Eksper incelemesi: Transfer projesinin düzgün bir biçimde ifa edilmesi doğrultusunda taşınacak mekanda teftiş içeriği barındıran ve aynı zamanda organisazyonumuzun bedelsiz yerine getirdiği raporlama aşamasından faydalanabilirsiniz.

- Nakliye sigortası: Taşımacılık sigortası, tüm eşya ve materyalinizi transfer aşamaları esnasında olası ve hesap edilmeyen hallere ve kazalara karşı güvenlik kapsamında bulundurur.

- Söküm ve Monte: Evde bulunan eşyaların uygun şekilde sarımı, nakliyat aracına sağlam konumlandırılabilmeleri ve zarar almadan sevk edilmesi amacıyla söküm hizmetleri firmamızca yerine getirilmektedir. Bununla beraber Gardrop ve dolaplar gibi bölümlerine ayrıştırılarak nakilleri yapılan mobilyalarınız, taşındıkları adreste tesbip ettiğiniz biçimde pozisyonlandırılarak yeniden pesronelimiz tarafından montajlanır.

- Ambalaj seçimi ve Eşyaların ambalajlanması: Taşınacak mekanda mevcut bulunan tüm materyaller ve diğer ev eşyaları için materyal çeşitlerine göre tespit edilen paketleme materyali kullanılmak suretiyle sarım metodları uygulanmaktadır.

- Taşıyıcı araca istifleme: Ana parçalarına ayrılan ve de ambalajlamasi yapılmış olan möble ve diğer yüklerinizin transfer esnasında hasara karşın alınabilecek en sağlam tedbir, taşıma aracına düzgün yerleştirilerek yüklenmesi sayesinde mümkün olur.

- Eşyaların yerleştirilmesi: İstenilen mekana nakliyesi yapılan ve monte edilmiş olan mobilya, beyaz eşya ve diğer taşınan eşyalarınız tarafınızdan tesbip ettiğiniz gibi konumlandırılır ve kullanımınıza uygun duruma getirilir.

- Ev eşyası barındırma: Ev eşyası barındırma programı olan kuruluşumuzla irtibat kurarak lüzumlu olan korunaklı sandıklarınızı sorabilir, birinci sınıf ve emniyetli ev eşyası barındırma işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Şirketimizce Evden eve nakliyat kapsamında bilhassa eşyaların zarar görme gibi istenmeyen durumlara karşın önlem alınması meselesine ayrıntılı olarak önem verilmektedir. Organize bir teşekkül olmanın gerektirdiği ehil görüş sonucunda, eşya ve taşınacak materyalin zayiatı yahut tahrip olması gibi hallerin engellenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları hususunda şirketimizin uygulamakta olduğu ücret sistemi ile, her kişi kaygısızca söz konusu hizmeti kullanabilecektir. Eşya ve malzemelerinizin hiçbir problemle karşılaşmadan ve güvenilir koşullar kapsamında nakliyesi ve istenildiği şekilde yerleştirilmesi için, şirketimize devamlı olarak itimat edebilirsiniz.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Sefa ÖZDEMİR

  Sancaktepe içinde oturduğum dairemi Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketi ile Ordu'ya taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirlerarası nakliyat mevzuunda ciddi bir nakliye şirketi. İleri düzey bir kadroyla iş yapıyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli bir çalışma biçimleri vardı. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Faruk ERTEKİN

  Sancaktepe içinde Tuzcuoğlu Nakliyat Şirketiyle taşındım. Alpaslan bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen bir nakliyat şirketinden beklenilen şekilde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde taşınma işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı Sancaktepe ve etrafındaki bölgede ev nakliyat mevzuunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Dürdane YILMAZ

  Sancaktepe içerisinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan nakliye şirketlerini karşılaştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin başka şirketlere kıyasla daha iyi olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Niyazi bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını tüm Sancaktepe'de bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.