Tuzcuoğlu Nakliyat İletişim Bilgileri

iletiiim

Ev taşıma , büro taşıma , asansörlü ev nakliyat şehirlerarası taşıma , uluslararası evden eve taşımacılık yahut ev eşyası depolama benzeri asli hizmet unsurlarımız ve de farklı nakliye gereksinimleriniz doğrultusunda kurumumuz ile burada mevcut bulunan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla irtibata geçebilirsiniz.

Şirketimizle iletişime geçtiğinizde, tamamen ücretsiz olan bilirkişi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Mrk. Adr: Kozyatağı Mahallesi Kadıköy - İstanbul

İstanbul Merkez: 0216 384 2777

Çağrı Merkezi: 0533 319 0 444
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Muhammed SELVİ

  Sancaktepe içerisinde ikamette bulunduğum dairemi Tuzcuoğlu Nakliyat şirketi ile Kayseri'ye taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirlerarası nakliyat mevzuunda ciddi bir nakliyat firması. İdeal bir organizasyonla iş yapıyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Evimdeki her şeyi güzelce paketlediler. Tertipli ve ayrıca sistemli hizmet verdiler. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Nabi ERKURAN

  Sancaktepe içinde Tuzcuoğlu Nakliyeyle taşındım. Mehmet bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten kendilerinden beklendiği gibi vazifelerini yerine getirdiler. Herhangi bir eşyaya zarar vermeden dikkatli bir şekilde nakil işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde taşınma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı Sancaktepe ve çevresinde ev nakliyat ihtiyaçları için taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Büşra SELVİ

  Sancaktepe içerisinde asansörlü nakliyat hizmeti bulunan şirketleri araştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin diğer firmalara nispeten daha kaliteli olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi konusunda bu firma ile anlaşmaya vardım. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Mustafa bey ile irtibatta olduk ve eşyalarımın nakliyesi zahmetsizce tamamland. Hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Hiçbir eşyam hasar almadı. Firmanın elemanlarına ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyatı tüm Sancaktepe'de yaşayanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.