Sancaktepe Tuzcuoğlu Nakliyat Kurumsal Firma Profili

tuzcuoğlu nakliyat

Taşıma kapsamında 1893'ten bu güne değin görev ifa ettiğimiz dönem içinde oldukça fazla sayıda kişi, firma ve de kamu teşekkülüne hizmetlerde bulunmuş olan Tuzcuoğlu Nakliyat, söz konusu sektörde öncü konumundaki taşımacılık organizasyonları içinde sayılmaktadır.

Hizmet verdiği birey ve kuruluşlara nitelikli ve ayrıca güvenceli işlemler sunan Tuzcuoğlu Nakliyat, etkin mazisinde etkili referanslar kazanmıştır.

Tuzcuoğlu Nakliye organizasyon altyapısı, şehiriçi ve illerarası lojistik alanlarında faydanıza sunduğu 4 tane 6 tekerli ve 8 tane 10 tekerli taşıma kamyonu, şehiriçi asansörlü evden eve taşımacılık işlemlerinde opere ettiği üç farklı ev eşyası nakil asansörü kamyonu, hassas materyal koruma işlemleri amaçlı 1800 metrekare iç bölgesi olan, güvenlikli deposu ile aynı zamanda nakli yapılacak her farklı yük ve eşya tipine uygun olacak biçimde derlenmiş paketleme gereçleri depolarından meydana gelmektedir. Aynı zamanda şirketimizin, hizmet sağladığı şahıs ve kuruluşların eşya nakliyesi gereksinimlerine ayrıntılı cevap verebilme maksadıyla istihdam ettiği, tümü kendi özel alanlarında pratik sahibi ve uzman eleman ekibi mevcuttur.

Kurumumuz, ev taşıma hizmetiyle beraber, asansörlü taşıma , illerarası nakliye , uluslararası ev nakliyat , eşya muhafazası ve ofis nakliyesi süreçlerini de mütehassıs bir şekilde ifa etmektedir.

"Güvenilir Taşımacılığın Odağı" özdeyişiyle, hizmet sunduğu müşterilere bir söz veren şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaçlarının uygun koşullarda, yüksek standartlarda, emniyetli bir biçimde ve tam vaktinde sağlanmasını belli başlı hareket tarzı olacak biçimde içselleştirmiştir.

Evden eve nakliye işletmeleri arasında güvenilir kuruluşlardan bir tanesi olan Tuzcuoğlu Evden Eve Nakliyat kurumsal yapısına gönülden güven duyabilirsiniz.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Fatih YÜCEL

  Sancaktepe içinde oturduğum dairemi Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketi ile Ordu'ya taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirlerarası nakliyat mevzuunda ciddi bir nakliye şirketi. İleri düzey bir kadroyla iş yapıyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli bir çalışma biçimleri vardı. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Hüseyin YALÇINKAYA

  Sancaktepe içinde Tuzcuoğlu Nakliyat Şirketiyle taşındım. Alpaslan bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen bir nakliyat şirketinden beklenilen şekilde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde taşınma işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı Sancaktepe ve etrafındaki bölgede ev nakliyat mevzuunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Begüm YÜCEL

  Sancaktepe içerisinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan nakliye şirketlerini karşılaştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin başka şirketlere kıyasla daha iyi olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Seyfullah bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını tüm Sancaktepe'de bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.