Sancaktepe Asansörlü Evden Eve Nakliyat

asansörlü evden eve nakliyat

Eşya Taşıma insanlar adına güç ve karmaşık bir külfet durumunda bulunsa da taşımacılık sektörü ve uygulamadaki gelişimler yardımıyla bu süreçlerde kayda değer biçimde basitleşmiş ve güvenceli duruma ilerlemiştir.

Asansörlü eşya taşıma veya büro taşıma , söz konusu nakliye şekillerinden bir tanesidir ve taşınma işlemini epey bir zahmetsizleştirmiştir. Nakledilmesi sıkıntılı ve büyük ev eşyaları ve malzemelerinin, asansör kullanılarak ifa edilen nakliyat aracılığıyla istenilen yerine taşınması, nispeten az bir zamanda ve ayrıca daha emniyetli biçimde icra edilmektedir. Asansörlü nakliyat kullanmakta olan nitelikli bir nakliye organizasyonu desteğiyle taşınmak geçmiş dönemlerdeki gibi güç bulunmayacak ve deyim uygun olacaksa dertsiz olacaktır.

Asansör kullanılarak yapılan taşımacılık işlemlerinde altyapısında olan kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle hizmet sunan şirketimiz, eşya ve yüklerinizin hasar görmeden nakledilmesini temin eder.

Asansörlü Taşımacılık süreçleri öncesinde taşıma planı yapılır. Nakliyesi yapılacak ev veya ofis eşyalarının belirlenmesi ile beraber taşıma asansörünün kullanımının gerekli olabileceği eşya ve malzemelerin bulunması, eşya nakli programına asansör aracı kullanılması da eklenir. Asansör aracı yardımı ile birey kuvvetinin yetersiz kalacağı ağırlık ve irilikte bulunabilecek malzemeler, rahatlıkla taşınabilir. Asansör kullanılarak yapılan taşıma operasyonları, nispeten az sürede bitirilebilir. İnsanların oldukça geniş bir zamanda taşıyabildiği mobilya ve beyaz eşyalar, asansör kullanılarak yapılan taşıma hizmetleri yardımı ile kısa zaman zarfında yeni konumlarına taşınabilir.

Asansörlü ev taşıma maliyetleri , nakil işlemleri yapılacak evinizin çevre koşullarına, katın yüksekliğine ve kullanılacak olan asansörlü nakliye vasıtasına göre değişmektedir. Fiyatlandırma işlemleri hakkında esas alınan nokta ise asansörün kullanılacağı sürenin uzunluğudur.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Muhammed SELVİ

  Sancaktepe içerisinde ikamette bulunduğum dairemi Tuzcuoğlu Nakliyat şirketi ile Kayseri'ye taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirlerarası nakliyat mevzuunda ciddi bir nakliyat firması. İdeal bir organizasyonla iş yapıyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Evimdeki her şeyi güzelce paketlediler. Tertipli ve ayrıca sistemli hizmet verdiler. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Nabi ERKURAN

  Sancaktepe içinde Tuzcuoğlu Nakliyeyle taşındım. Mehmet bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten kendilerinden beklendiği gibi vazifelerini yerine getirdiler. Herhangi bir eşyaya zarar vermeden dikkatli bir şekilde nakil işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde taşınma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı Sancaktepe ve çevresinde ev nakliyat ihtiyaçları için taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Büşra SELVİ

  Sancaktepe içerisinde asansörlü nakliyat hizmeti bulunan şirketleri araştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin diğer firmalara nispeten daha kaliteli olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi konusunda bu firma ile anlaşmaya vardım. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Mustafa bey ile irtibatta olduk ve eşyalarımın nakliyesi zahmetsizce tamamland. Hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Hiçbir eşyam hasar almadı. Firmanın elemanlarına ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyatı tüm Sancaktepe'de yaşayanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.