Sancaktepe Eşya Depolama

eşya depolama istanbul

Eşya muhafazası, kuruluşumuzun organize ettiği profesyonel hizmetlerden bir tanesidir. Eşya depolama, koruma altına alınması icab eden bir malzemenin (örnek olarak otomobil ve motorlu araçlar, işyeri eşya ve malzemeleri, konutlarınızda fazlalık olan eşyalar, muhafaza etmeniz gerekli olan fazlalık malzemeler, değerli kutular ve bunlara benzer malzemeler) korunaklı depolarda ve kendine özgü bölmelerde koruma altına alınması anlamındadır.

Şirketimiz, Sancaktepe'de eşya taşıma ve büro nakliyesi süreçleriyle müştereken, hizmet sağladığı şahıs ve kuruluşların istekleri çevresinde makul bir fiyatlandırma ile belirli periyotta eşya koruma işlemleri de uygulamaktadır. Senelik ya da daha fazla süreliğine eşya muhafaza sözleşmelerinde tek sefere mahsus olacak şekilde nakliyat bedelsizdir.

Gün boyunca güvenlik personeli vasıtasıyla koruma altında bulunan depo binalarımız, meydana gelebilecek tüm afet durumuna karşılık da ayrıca güvencelidir.

Sigortalanmak suretiyle depomuzda muhafaza edilen emanetleriniz, muhtemel hasarlara karşın güvence kapsamı içine dahil edilmiş olacaktır.

Şirketimizce uygulanan eşya depolama ücretleri , ciddi derecede ekonomiktir. Planlamada belirtilen dışında ekstra ücret ilave edilmemektedir. Tüm maliyet, anlaşma sırasında müşterilerimize söylenmektedir. Müşterilerimizin rızalarının planlandığı eşya muhafazası kapsamında, zorunlu herbir olgu şirketimizce hesaba katılmıştır.

Güvenli bir kuruluşa eşya ve malzemelerinizi emanet vermeyi düşünüyorsanız, Tuzcuoğlu Nakliyat'ın eşya muhafaza hizmetlerinden yararlanmalısınız. Güvenilirliği tescillenmiş eşya muhafazası hizmetlerimizde, şirketimiz açısından öncelikli faktör her zaman müşteri memnuniyetinin kazanılmasıdır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Selahaddin EROĞLU

  Sancaktepe içinde oturduğum dairemi Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketi ile Ordu'ya taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirlerarası nakliyat mevzuunda ciddi bir nakliye şirketi. İleri düzey bir kadroyla iş yapıyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli bir çalışma biçimleri vardı. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Fatih SÖNMEZ

  Sancaktepe içinde Tuzcuoğlu Nakliyat Şirketiyle taşındım. Alpaslan bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen bir nakliyat şirketinden beklenilen şekilde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde taşınma işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı Sancaktepe ve etrafındaki bölgede ev nakliyat mevzuunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Dicle YILMAZ

  Sancaktepe içerisinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan nakliye şirketlerini karşılaştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin başka şirketlere kıyasla daha iyi olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Niyazi bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını tüm Sancaktepe'de bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.