Sancaktepe Ofis Taşımacılığı

iş yeri taşımacılığı istanbul

Kurumumuz Sancaktepe İş yeri Nakliye kurumları arasında güçlü organizasyon özelllikleri ve ayrıca mutlak müşteri tatmini düşüncesiyle ciddi işletmelerdendir.

İşyeri transferi öteki lojistik tiplerine nispeten çok daha titizlik ve ayrıca ehliyet gerektiren bir lojistik işidir.

Büronuzun nakledilmesi konusu için kurumumuza güvendiğinizde ilk önce ekspertiz hizmetlerimizde vazifelendirdiğimiz personelimiz eşyalarınızın bulunduğu adrese gelir ve büronuzun taşıma koşullarını analiz eder. Analiz işlemi sonrasında nakil planlaması çıkartılır.

Nakliye esnasında nakliyenin daha hızlı ve karışıklıktan uzak yapılması gayesiyle işyerinizdeki tüm eşyalar bölüm bölüm işlem yapılarak nakledilir. evrak dolapları ve mobilyaların sökülümleri nispeten düzgün olabilmesi sebebiyle elektrikli vidalama tercih edilmektedir. Büronuzda mevcut olan tüm malzemeler yurtdışından ithal ettiğimiz baloncuklu naylonlara sarılarak ambalajlanır. Dosyalar ile diğer malzemeler kolilenerek üstlerine açıklayıcı bilgileri yazılmak suretiyle karışıklıkların önüne geçilir.

Şirketimiz büro taşımacılığı işlemlerini teminat altına dahil etmektedir.

Sancaktepe Ofis Taşıma hizmetlerinde uzun zamandan buyana önder konumunu korumakta olan şirketimiz Tuzcuoğlu Taşımacılık, güvenilirlik ve profesyonellik ile iş yeri nakliyesi gereksiniminde olanlara hizmetlerde bulunmaktadır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Fatih YÜCEL

  Sancaktepe içinde oturduğum dairemi Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketi ile Ordu'ya taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirlerarası nakliyat mevzuunda ciddi bir nakliye şirketi. İleri düzey bir kadroyla iş yapıyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli bir çalışma biçimleri vardı. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Hüseyin YALÇINKAYA

  Sancaktepe içinde Tuzcuoğlu Nakliyat Şirketiyle taşındım. Alpaslan bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen bir nakliyat şirketinden beklenilen şekilde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde taşınma işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı Sancaktepe ve etrafındaki bölgede ev nakliyat mevzuunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Begüm YÜCEL

  Sancaktepe içerisinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan nakliye şirketlerini karşılaştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin başka şirketlere kıyasla daha iyi olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Seyfullah bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını tüm Sancaktepe'de bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.