Sancaktepe Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

şehirler arası nakliyat

Şehirler arası nakliye, bölgesel taşımaya nispeten daha geniş uzaklık konu edinen lojistik biçimidir. Lojistik yönüyle ayrımı bulunmamaktadır. İller arası nakliyede uzaklık çok daha fazladır. Bu nedenden ötürü, sözü edilen gaye gayesiyle sevk edilecek taşıma vasıtalarının uzak mesafelere karşı muhafazalı ve güvenilir yapıda olması icap etmektedir. Kurumumuzun istihdam ettiği illerarası taşımacılık taşıtları, dirençli ve sarsıntı koruma özelliktedir.

Zamanımız lojistik uygulamalarının ilerlemesiyle, çelik kasalı kamyonların kullanışlılığı ve dayanıklılığı çoğalmıştır. İller arası Taşıma işlemlerinde, değişik vasıtaları istihdam eden kuruluşumuz, süratli ve hassas lojistik faaliyetleri servis etmektedir. Ülkemizin her tarafına şehirlerarası taşımacılık hizmetleri sunan kuruluşumuz, kişi ve kuruluşların isteklerine en doğru biçimde yanıt sunabilmek hususunda, mecburi anlamda ihtiyaç duyulabilecek koşulları içselleştirmektedir. Şehirler arası evden eve nakliye faaliyetlerinde, tecrübeli bir kadro görevlendirilir. Bununla beraber organisazyonumuzun kullandığı eşsiz işlemler kapsamında son derece sağlam taşımacılık işlemleri icra edilmektedir.

İllerarası Lojistik Kapsamı?

Yerinde İnceleme aşamasıyla nakliye süreçleri start alır ve lüzumlu olan vasıta, eksper raporu ile tanımlanır. Müşterimiz ile karşılıklı sözleşme akabinde evinizde mevcut olan tüm ev eşyaları ve cihazlar teminat altına alınır. Kırılgan eşyalarınızın kendine özgü paketleme materyalleriyle ambalajlanması ile öteki eşya ve taşınacak materyalin korunaklanması aşamasından hemen sonra, nakliye sebebiyle belirlenen kamyon veya tıra tüm eşyalar istiflenir. İlk aşamada hacimli ve mukavemetli mobilyalar istiflenir ve akabinde kırılgan ev eşyaları yüklenir.

Çelik kasalı kamyon, kamyonet ve tırlarımızın hassas malzeme taşımacılığı işlemleri sebebiyle spesifik bir biçimde imal edilmesiyle, iller arası taşımacılıkta tüm eşyalarınızın hasara karşı muhafaza edilmesi tam anlamda temin edilmektedir. Şirketimiz adına hizmet verdiğimiz kurum ve şahısların hizmetlerimizden memnun olması birikimimizin asıl sebebidir.

İllerarası taşımacılık faaliyetlerinde, ambalajlama ile muhafazalama süreçleri ayrıcalıklıdır. Uzak güzergahların problemleri ile yerleşilecek çevrenin iklimsel özelllikleri değerlendirilir ve bu doğrultuda eşyaların paketlenmesi metodları uygulanır. Eşyaların paketlenmesi faaliyeti akabinde araca yükleme süreci yerine getirilir. Titiz bir şekilde icra edilen ambalajlama ve istif sayesinde malzemeleriniz zarara karşı muhafaza edilmektedir. Şehirler arası taşıma hususunda zorunlu olan tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibi, mesleklerinin gerektirdiği sahip olan bireylerdir. Şirketimizin ve kadromuzun sahip bulunduğu yeterlilik belgeleri neticesinde, yol güzergahında olabilecek tüm resmi ve gayriresmi sıkıntılar önceden böylece engellenmiştir. Kurumumuz tüm aşamalarda dikkatlice işlem yapmaktadır.

İller arası taşımacılık ücretleri , taşınılacak yörenin mesafesi, çelik kasalı taşıtın durumu, talep edilen ek seçenekler ve taşıma vasıtasının kapasitesi gibi hallere göre değişiklik gösterebilir. Şirketimiz, şehirler arası nakliyat hususunda son derece ekonomik bir kapsamda ücret belirlemektedir.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Fatih YÜCEL

  Sancaktepe içinde oturduğum dairemi Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketi ile Ordu'ya taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliye, şehirlerarası nakliyat mevzuunda ciddi bir nakliye şirketi. İleri düzey bir kadroyla iş yapıyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemizdeki herşeyi ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli bir çalışma biçimleri vardı. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Hüseyin YALÇINKAYA

  Sancaktepe içinde Tuzcuoğlu Nakliyat Şirketiyle taşındım. Alpaslan bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen bir nakliyat şirketinden beklenilen şekilde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve problemsiz bir halde taşınma işlemlerimizi ifa ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı Sancaktepe ve etrafındaki bölgede ev nakliyat mevzuunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Begüm YÜCEL

  Sancaktepe içerisinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan nakliye şirketlerini karşılaştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin başka şirketlere kıyasla daha iyi olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Seyfullah bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve dairemin nakliyesi kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını tüm Sancaktepe'de bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.